Vánoční karneval, cena je nízká, nižší
Online nákupní značkové boty, všechny velikosti nových stylových obuvi
 
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Domovská pošta slouží k doručení do cílové země. A pak ji přeneste do pošty země a přidružených partnerů. Ve většině případů použijeme službu Royal Mail Air, abychom mohli sledovat zásilku během celé dodací lhůty. Pokud cílová země nepodporuje, použijte mezinárodní podpis společnosti Royal Mail.

DPH (DPH) bude odstraněna z jiných objednávek než z EU. Provozní místo není odpovědné za žádné celní nebo dovozní clo vybírané vládou cílové země. Tyto náklady nese zákazník. Uváděním objednávek na našich webových stránkách klient uznává, že odpovídají za veškeré náklady, které vznikly vládě.

Nemůžeme předvídat hodnotu poplatků vybíraných žádnou vládou. Celní politika se v jednotlivých zemích liší a může se změnit. Doporučujeme, aby každý zákazník kontaktoval místní úřad před zakoupením, aby se dozvěděl více o případných dovozních clech nebo poplatcích, které mohou platit.

Vzhledem k tomu, že příjemce odmítne zaplatit příslušné poplatky vybírané celními úřady, operátor bude účtovat zákazníkovi příslušný poplatek.

Provozní prodejna bude platit v librách libry, každá konverze dolaru nebo eura zobrazená na internetových stránkách je čistě orientační hodnotou kurzu daného dne. Banka nebo vydavatel karty nemusí nabízet stejnou sazbu, takže xxlseznam.cz nenese odpovědnost za žádné další poplatky.

Odeslat čas
Doufáme, že obdržíte svou objednávku co nejdříve. Je-li vaše objednávka vydána od pondělí do pátku před 15:00, pokusíme se doručit tentýž den (s výjimkou svátků). Víkendové objednávky budou zpracovány, ale nebudou odeslány do pondělí ráno. Příležitostně může být část objednávky mírně zpožděna odděleným odesláním. V takovém případě zákazník neobdrží další poplatky za poštovné, zákazník bude informován o zpoždění a poskytne alternativní produkt nebo složku náhradu.

Sledování
Všechny objednávky budou podle potřeby poskytovány s kódem sledování. Objednávky lze sledovat na webu Royal Mail Tracking and Tracking.

Adresa doručení a fakturace
Zákazník si může zvolit dodací adresu odděleně od fakturační adresy (tj. Pracovní adresu). Požadujeme, aby vaše fakturační adresa odpovídala údajům o adrese vaší registrační karty, v opačném případě platba neprojde kontrolou zabezpečení plateb. U jiné poštovní adresy pro mezinárodní objednávku může být požadováno prokázání totožnosti (fotokopie vašeho pasu nebo řidičského průkazu). Objednávka bude probíhat, dokud nebude poskytnuto ID.

Opožděné přiřazení
Ve vzácných případech můžeme být na skladě a můžete mít nepatrné zpoždění až 2 pracovní dny. Pokud je prodlení dlouhé, budeme vás kontaktovat, abyste se ujistili, že budete rádi čekat. V tomto případě, pokud si zákazník přeje zrušit objednávku, bude použita vrácení peněz.

Můj projekt není dosažen?
Může jít o několik důvodů, proč jste objednávku neobdrželi. Nejprve zkontrolujte informace o sledování, které jsou k dispozici na webu společnosti Royal Mail Tracking. Tím získáte nejnovější informace o doručení. Objednávka může někdy trvat déle než obvykle a požadujeme, aby Velká Británie doručila až 7 pracovních dní a 28 pracovních dnů.

Může se pokusit doručit, v takovém případě byste měli obdržet kartu označující místo, kde je váš balíček, nebo je třeba jej účtovat z místní pošty.

Objednávky jsou zřídka ztraceny v poštovním systému. Pokud k tomu dojde, musíme počkat 28 dní, než podáme žádost. Obvykle se zásilka dostane nebo nás vrátí včas. Budeme vás kontaktovat, abyste znovu odesílali náklady na dopravu nebo vrácení zboží.

zpět
Levné propagace podzimních a zimních bot,Módní boty k nákupu,Obuv sleva online, www.xxlseznam.cz Copyright @2020 .