Vánoční karneval, cena je nízká, nižší
Online nákupní značkové boty, všechny velikosti nových stylových obuvi
 
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Naše přísné zásady zabezpečení a ochrany soukromí chrání vaše informace o důvěře ze zabezpečených a soukromých. Informace mohou mít přístup pouze zaměstnanci, kteří vám pomohou při přístupu k třetí osobě pouze tehdy, máte-li písemné svolení nebo pomoc při vyšetřování zločinu. xxlseznam.cz je výhradním vlastníkem shromážděných informací na těchto stránkách a garantujeme, že Vaše informace nebudeme prodávat, sdílet ani pronajímat žádnému externímu partnerovi.

Sběr informací
Používáním xxlseznam.cz jste nám povolili shromažďovat, ukládat a používat vaše osobní údaje
The Zpracování objednávky;
The Zabývejte se členskou registrací;
The Chcete-li pomoci s otázkami ohledně služeb zákazníkům;
The Posílat propagační materiály;
The Pomoc při výpočtu provizí, pomocných, lodních, velkoobchodních nebo revizních programů;
The Ověřte svou identitu s partnerem pro platby.

Jaké informace shromažďujeme a ukládáme?
Registrovaný e-mail / heslo / přezdívka / IP adresa / datum a čas / prohlížeč a operační systém / požadovaná adresa URL / vaše e-mail / vaše dodací adresa a další informace. Některé příklady těchto informací, které potřebujeme, zahrnují pomoc při rezervaci, doručení, ověřování plateb, propagaci a komunikaci a statistiku využití webových stránek, abychom pomohli zlepšit naše zákaznické zkušenosti a poskytli nejoblíbenější produkty. V případě prodeje, speciálních nabídek a nových funkcí webových stránek nás prosím kontaktujte, pokud se rozhodnete nepřijímat propagační informace týkající se těchto stránek. Pokud nechcete znovu dostávat náš informační bulletin, můžete kliknout na odkaz odhlásit se. Poznámka: Vedle vašeho vlastního, nikdo jiný nemůže mít přístup k vašemu heslu, včetně našich zaměstnanců.

Externí odkaz
Naše webové stránky obsahují odkazy na jiné externí stránky. Vezměte prosím na vědomí, že xxlseznam.cz neodpovídá za zásady ochrany soukromí jiných stránek. Doporučujeme uživatelům věnovat pozornost opuštění našeho webu a přečíst si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů pro každou stránku, která shromažďuje osobní identifikační údaje. Toto prohlášení o ochraně osobních údajů se vztahuje pouze na informace shromážděné na této webové stránce.

Změna upozornění
Pokud se rozhodneme změnit naše zásady ochrany osobních údajů, tyto změny zveřejníme na tomto prohlášení o ochraně osobních údajů, na domovské stránce a na dalších místech, která považujeme za vhodná, abychom porozuměli shromažďovaným informacím, způsobu jejich použití a za jakých okolností, Otevřeme to. Odpovědnost zákazníka je pravidelně kontrolovat změny soukromí a zásad na webu. Pokud dojde k zásadním změnám v těchto zásadách, budeme vás informovat nebo nás informovat prostřednictvím naší domovské stránky.

zpět
Levné propagace podzimních a zimních bot,Módní boty k nákupu,Obuv sleva online, www.xxlseznam.cz Copyright @2020 .